به روز رسانی در 03:30:40 PM GMT

اینجا هستید: آرشیو آخرين اخبار جشن گلریزان شهرستان هیر برگزار گردید

جشن گلریزان شهرستان هیر برگزار گردید

نامه الکترونیک Print PDF

همزمان بافرارسیدن عید سعید فطر جشن گلریزان شهرستان هیر در در محل ساختمان شهرداری هیر برگزار گردید

جشن گلریزان شهرستان هیر با حضور مرادفتحی مدیرکل زندانهای استان و دبیر نمایندگی ستاددیه ی استان ،کریم الله محبوبی مدیر نمایندگی ستاددیه ی استان ، شهبازی رئیس حوزه قضایی شهر هیر،دکتر اسد زاده شهردار هیر  و جمعی از خیرین در محل سالن جلسات شهرداری هیر برگزار گردید .


به گزارش روابط عمومی نمایندگی ستاددیه ی استان اردبیل ؛ مراد فتحی مدیر کل اداره ی زنداهای استان اردبیل  و دبیر نمایندگی ستاددیه ی استان اردبیل با بیان اینکه زندانیان جرایم غیر عمد ومالی مجرم نیستند گفت : مشکلات اقتصادی و نواسانات موجود در بازار موجب شده بسیاری از افراد در جامعه با مشکلات مالی مواجه شوند و قادربه باز پرداخت بدهی خود نباشند که در نهایت طبق ماده ۳قانون محکومیت مالی وارد زندان می شوند .

فتحی با اشاره به مشکلات و آسیبهای ناشی از زندانی شدن سرپرست خانواده  تاکید کرد : آسیب ها و مشکلاتی که در غیاب سرپرست، برای خانواده های زندانیان اتفاق می افتد، یکی از مهمترین مواردی است که در کمک به آزادی زندانیان غیرعمد همواره باید مدنظر قرار گیرد و کمک به آزادسازی زندانیان جرایم غیرعمد ومالی  می تواند درکاهش آسیب های اجتماعی نقش بسیار موثری داشته باشد.

مدیر کل زندانهای استان افزود : در سال ۱۳۹۶تعداد ۱۴تن از زندانیان جرایم غیر عمد شهرستان هیر با مبلغ محکومیت ۲میلیاردو پانصد میلیون ریال توسط نمایندگی ستاددیه  ی استان آزاد و به کانون گرم خانواده هایشان بازگشتند .

فتحی  شرکت در جشن گلریزان و کمک به آزادی زندانیان جرایم غیرعمدرا مصادیق بارز احسان و نیکوکاری دانست و از خیرین شهرستان هیر خواست تا با مساعدت های خود زمینه آزادسازی زندانیان جرایم غیر عمد را فراهم نمایند .

گفتنی است در این مراسم مبلغ ۸۰ میلیون ریال توسط خیرین حاضر جهت آزاد سازی زندانیان جرایم غیر عمد کمک شد.